w

Nauczycielka wielokrotnie sypiała z uczniami. Spotkania nagrywała i wrzucała do Internetu.

Uczyła w prywatnej szkole, która miała uczyć wartości chrześcijańskich. W tym samym czasie uwodziła nieletnich uczniów i uprawiała z nimi seks. Zrobiła to przed i po ślubie. Atrakcyjna 30-letnia nauczycielka – Fiona Viotti – miała romanse z chłopcami poniżej 18 roku życia.

Jednocześnie planowała ona mieć rodzinę i własne dzieci. Kobieta uczyła gry w piłkę wodną. Elitarna szkoła w Kapsztadzie nie zapomni tego w najbliższym czasie. Fiona nie wstydziła się swoich namiętnych romansów, ponieważ nagrywała uniesienia miłosne z uczniami. Przekazywali je sobie uczniowie, którzy byli zainteresowani kobietą. Nagie zdjęcia i filmy, w tym te , na którym nauczycielka się masturbowała, wysyłali sobie za pomocą komunikatorów internetowych. Ponadto nagrania rozpowszechniano również w mediach społecznościowych. Zapis został uzyskany przez śledczych, którzy obecnie prowadzą dochodzenie w sprawie Fiony Viotti.

nauczycielka1

Wszyscy miłośnicy nauczyciela są uczniami Bishops Dieocesan College, prywatnej szkoły założonej przez biskupa Roberta Graya w 1849 roku. Celem było założenie instytucji nauczającej wartości chrześcijańskich i wychowującej potomków kolonistów w Kapsztadzie. Nauka w tej szkole kosztuje 15 000 funtów rocznie. Jak się okazuje, nauczycielka, która miała romans z uczniami to wnuczka wieloletniego dyrektora tej szkoły. Dziadek Viotti, Anthony Mallett, prowadził Bishops Dieocesan College przez 18 lat. Po wyjściu na jaw skandalu odmawia udzielenia wywiadu. Ojciec Fiony, Dave Mallett, jest także nauczycielem historii w tej samej szkole. Romanse Fiony Viotti ze swoimi uczniami rozpoczęły się w 2013 roku i trwały 6 lat. Jak dotąd znana jest informacja o współistnieniu nauczyciela z 5 uczniami. Działania 30-letniej nauczycielki zostały ujawnione poprzez jej chciwość. Gdyby któryś z nastolatków chciał zakończyć romans, kobieta nie pozwoliłaby się od niego uwolnić.

nauczycielka2

Najpierw poprosiła pewnego chłopca, aby odwiedził ją w jej pokoju na kampusie. Po tym, jak nastolatek zmęczył się toksycznym związkiem, powiedział o wszystkim swoim rodzicom. Niedawno, kobieta odeszła z pracy, a tuż po tym, 18-letni uczeń postanowił wyjawić cały sekret. Romanse kobiety są podwójnie szokujące, ponieważ kobiecie nie przeszkadzało, że ma partnera, z którym była od pewnego czasu. Para pobrała się we kilka miesięcy temu. Wydawali się idealną parą. Obecnie jednak przebywają w separacji. Mąż nie komentuje doniesień o Fionie. Jak dotąd nauczycielce nie postawiono zarzutów karnych. Żaden z uczniów nie był bowiem w wieku poniżej 16 lat. Jak dotąd nie ma dowodów na to, że kobieta złamała prawo. Nauczycielka złamała Kodeks Postępowania Nauczycieli Kapsztadu i Kodeks Etyki Zawodowej, ale ponieważ zwolniła się, szkoła nie podejmie żadnych działań. Dyrekcja poinformowała jedynie rodziców chłopców o ich prawach. Kobieta prawdopodobnie nie będzie mogła w przyszłości wykonywać zawodu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik