w

Od zawsze była czarną owcą w rodzinie. 56 lat później odkryła prawdę.

Dokładnie 3 maja 1953 roku na świat przyszły DeeAnn Angell oraz Kay Rene Reed. Urodziły się one w tym samym szpitalu, jednak miały różne matki. Kilka godzin później, Marjorie Angell trzymała na rękach DeeAnn, jednak miała dziwne przeczucie i twierdziła, że pielęgniarka podała jej nie to dziecko.

Nikt z personelu jej nie słuchał i w końcu przekonał ją, że DeeAnn to jej córka. 56 lat później, do kobiety zadzwonił telefon, a jej rozmówca przekazał jej szokującą informację. Gdy DeeAnn dorastała, była jedyną blondynką w rodzinie brunetów, przez co zawsze wyróżniała się na rodzinnych zdjęciach. W tym samym czasie Kay Rene Reed czuła się podobnie, ponieważ była jedyną brunetką w rodzinie blondynów.

 

pomylka

 

Kobieta wciąż zastanawiała się, czy na pewno pochodzi z rodziny Reed’ów, jednak w tamtych czasach nie było możliwości przeprowadzenia badań DNA. 56 lat później, brat Kay, Bobby otrzymał telefon od starszej pani, która twierdziła, że może wyjawić mu pewien sekret. Mężczyzna natychmiast spotkał się z kobietą, która wytłumaczyła, że jego siostra oraz DeeAnn zostały podmienione w szpitalu. Bobby nie wiedział co ma zrobić z tą informacją, ponieważ znał Kay i kochał ją jak siostrę, dlatego nie chciał jej zranić.

 

pomylka1

 

Po krótkiej rozmowie z bliskimi postanowił, że wyjawi całą prawdę Kay i DeeAnn. Po otrzymaniu tej informacji, kobiety poddały się testom DNA, które wykazały, że matczyna intuicja Marjorie nie zawiodła jej 56 lat wcześniej. Obecnie obydwie rodziny są w bliskim kontakcie, a Kay i DeeAnn traktują siebie nawzajem jak siostry. Zastanawiają się również, jak wyglądałoby obecnie ich życie, gdyby nie doszło do pomyłki w szpitalu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik