w

Otwarcie przyznaje, ze ma romans z mężem koleżanki. „Ona nie umie dbać o faceta”.

Zdrada to najgorsze co może wydarzyć się w związku. Kobieta, która zakochana jest w żonatym mężczyźnie, zawsze znajduje się na przegranej pozycji, jednak mim to, para taka czasami żyje w takim związku przez wiele lat. Identyczny przypadek opisała w Internecie pewna kobieta. Wraz z przyjaciółką, znają się od najmłodszych lat.

Od momentu poznania, zawsze wszystko robiły razem i spędzały ze sobą każdą chwilę. Zmieniło się to, gdy jedna z pań poznała swojego przyszłego męża. Będąc w związku, nie miała wystarczająco czasu, by spotykać się ze swoją przyjaciółką tak często jak dawniej. Druga z pań starała się to zrozumieć, ponieważ była pewna, że w przyszłości sama się zakocha. Niestety, ona również zakochała się w tym samym mężczyźnie, co jej przyjaciółka. Kiedy kobiety skończyły 25 lat, pierwsza z nich oznajmiła, że jej chłopak oświadczył się. Para rozpoczęła wtedy przygotowania do ślubu, a panna młoda jako świadka wybrała swoją najlepszą przyjaciółkę.

romans

Kilka tygodni po uroczystości, autorka wpisu potrzebowała pilnej pomocy z uszkodzonym komputerem. Przyjaciółka przypomniała jej wtedy, że jej mąż jest informatykiem i może zająć się jej problemem. Mężczyzna spotkał się z kobietą jeszcze tego samego dnia. Podczas spotkania doszło jednak do bardzo nietypowej sytuacji. 25-latka pocałowała bowiem męża swojej przyjaciółki, a już po kilku minutach, oboje znaleźli się w łóżku. Pod koniec swojego wpisu, kobieta zdradziła, że do identycznych spotkań dochodzi już od wielu lat, jednak zarówno ona, jak i mąż 25-latki nie chcą tego zakończyć.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik