w

Pracownik domu opieki nie wiedział, że w pokoju jest ukryta kamera. Nagranie oburzyło wielu internautów.

Od jakiegoś czasu natrafiamy w Internecie na historię starszej kobiety, opowiedzianej przez jej syna Camille. Mężczyzna opowiada, jak starsza kobieta trafiła do domu opieki.

Początkowo nie chciała, aby pomagano jej w rzeczach, które wcześniej robiła sama, ponieważ była zażenowana, że ​​nie może sobie poradzić. Najgorsze dla niej było jednak noszenie pieluch dla dorosłych. Jednak Camille uważała, że ​​znalazła idealne miejsce dla swojej ukochanej matki z chorobą Alzheimera.

kam1

Po chwili jednak mężczyzna zaczął podejrzewać, że coś jest nie tak. W końcu zauważył podbite oko na swojej matce. W tym momencie zdecydował się zainstalować w pokoju ukrytą kamerę. Dzięki niej odkrył coś niezrozumiałego. Na filmie widzimy pracownika ośrodka, który wyciera nos w kobiecą narzutę.

kam2

Dwóch innych pracowników uderzyło jednak na oczach starej kobiety. Cały personel zaangażowany w proces, a także dyrektor obiektu, zostali zwolnieni. Niestety żaden z nich nie stanął przed sądem, co było szczególnie rozczarowujące dla mężczyzny.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik