w

Rozpędzone auto jechało w kierunku chłopca i jego opiekunki. Kobieta wiedziała, że musi coś zrobić.

To, że będziemy bronić swoje dziecko za wszelką cenę, jest całkowicie normalną reakcją. Jednak 2-letni Fox nie miał przy sobie rodziców, gdy jechał na niego rozpędzony samochód.

Kilka miesięcy temu, Caroline Mauer wyszła na spacer z 2-letnim chłopcem o imieniu Fox. Kobieta była jego opiekunką od jakiegoś czasu i zdążyła pokochać malucha. Spotkania z nim były dla niej przyjemnością a nie pracą.

 

opiekunka1

 

Kiedy spacerowali, zauważyła, że w ich kierunku jedzie rozpędzony samochód, a wszystko wskazywało na to, że nie zdąży zahamować. Opiekunka musiała szybko zareagować, co wiązało się z ogromnym poświęceniem. Caroline odepchnęła chłopca, który był w wózku i przyjęła cały impet na siebie. Dzięki temu, 2-latkowi nic się nie stało. Wspominając tamto wydarzenie, kobieta przyznaje, e dosłownie poczuła, jak łamią jej się kości nadgarstków i dłoni.

 

opiekunka2

 

To bardzo zmieniło jej życie, ponieważ okazało się, że już nigdy nie odzyska pełnej sprawności w dłoniach. Rodzice Foxa robią wszystko, aby pomóc kobiecie odzyskać jak największą sprawność w dłoniach. Nie tylko sami przeznaczają na ten cel, ile tylko mogą, ale także proszą o to obce osoby.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik