w

Swojego ojca poznała w wieku 17 lat. Z czasem zaczęli regularnie współżyć.

Travis Fieldgrove i jego córka Samantha Kershner zostali kilka dni temu oskarżeni o kazirodztwo. Para pobrała się kilka miesięcy temu, co wynika z faktu, że zaczęli uprawiać seks.

Kobieta została wychowana przez matkę, podczas gdy mężczyzny nie było, kiedy dorastała. W końcu jednak chciała się dowiedzieć, kim jest jej ojciec, dlatego jej mama zorganizowała spotkanie ojciec-córka. Poznali się, gdy dziewczynka miała 17 lat i od tego czasu są przyjaciółmi.

corka1

Jednak z biegiem czasu ich związek stał się czymś innym, ponieważ nastąpiło między nimi intymne zbliżenie. Matka dziewczynki dowiedziała się o tym i poinformowała o tym policję. Początkowo Travis zaprzeczył, że mógł być ojcem Samanthy. Twierdził, że nie wierzył w krewnych, ponieważ jego dane nie znajdowały się w akcie urodzenia. Jednak testy DNA przeprowadzone kilka tygodni później potwierdziły jego ojcostwo.

croka2

Dowody zebrane w śledztwie sugerują, że kochankowie wiedzieli, że są spokrewnieni, zanim uprawiali seks. Travis Fieldgrove i jego córka Samantha Kershner przebywają obecnie w areszcie w hrabstwie Hall. Zostaniesz skazany na karę do ośmiu lat więzienia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik