w

Trzy osoby porwały dziewczynę, która wracała po zmroku do domu Wtedy przypomniała sobie słowa swojej mamy.

Wracanie samemu nocą do swojego domu to coś, czego większość kobiet zazwyczaj unika. Niekiedy jednak nie mogą tego zrobić i muszą wracać do domu o późnych godzinach. W większości przypadków wszystko kończy się dobrze, jednak niekiedy zależy to od godziny i trasy powrotu. Kiedy Jordan Dinsmore miała 20 lat, jej w jej życiu wydarzyło się coś przerażającego

Pewnego dnia, gdy wracała wieczorem do swojego mieszkania, zauważyła trójkę mężczyzn, stojących przed blokiem, w którym mieszkała. Jak się szybko okazało, ich intencje nie były dobre. Napastnicy zabrali torebkę 20-latki, a następnie grożąc jej bronią, zmusili ją by weszła do samochodu. Żaden z mężczyzn nie potrafił jednak prowadzić samochodu z manualną skrzynią biegów, dlatego Jordan usiadła za kierownicą. Kilka minut później napastnicy powiedzieli jej, że będzie współżyła z każdym z nich.

porwanie1

Sytuacja z czasem stawała się coraz bardziej przerażająca, jednak wtedy przypomniały jej się słowa jej matki, która zawsze powtarzała jej, by nigdy nie pozwoliła, by napastnicy zostali z nią sam na sam. Jordan jadąc samochodem wraz z mężczyznami mogła jedynie uratować się, wyskakując z niego, dlatego postanowiła zaryzykować. W pewnym momencie, 20-latka otworzyła drzwi i wyskoczyła z jadącego pojazdu. Kierowca nadjeżdżającego z naprzeciwka samochodu zatrzymał się i pomógł kobiecie, której na szczęście nic się nie stało. Kilka dni później, dwóch z pośród trójki napastników zostało aresztowanych. Dzięki prostej poradzi od swojej mamy, dziś Jordan wciąż cieszyć się życiem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik