w

Znasz się na tyle, by stanąć do konkurencji z najlepszymi? Sprawdź!

Masz przekonanie, że opanowałeś wiedzę z różnych dziedzin i znasz praktycznie wszystko? A może po prostu pragniesz sprawdzić poziom swojej wiedzy w ten monotonny dzień? Wydaje ci się, że świetnie orientujesz się w latach 90. i okresie PRL-u? Jeśli tak, to nasza przygotowana zabawa jest stworzona specjalnie z myślą o Tobie! Jesteś gotów, by się przetestować?

Zadanie jednak nie będzie łatwe! Przed tobą test, który składa się z bardzo wymagających pytań, mających na celu sprawdzenie twojej wiedzy na temat końcówki poprzedniego stulecia, okresu, który dla wielu był czasem młodości. Statystyki jednak jednoznacznie wskazują – pytania nie są łatwe, a 100% uzyskują jedynie nieliczni, zaliczający się do wąskiego grona najlepszych. Czy uda ci się do nich dołączyć? Sprawdźmy to razem!

 

W latach 90. rower stał się popularnym środkiem transportu i formą rekreacji w wielu krajach, także w Polsce. Wzrosło zainteresowanie rowerami górskimi, które zdobyły popularność dzięki swojej wszechstronności i zdolności do radzenia sobie z różnorodnymi terenami. Również rowery szosowe były popularne wśród entuzjastów kolarstwa, a kultura rowerowa zyskiwała na sile. W tym okresie pojawiały się nowe technologie, takie jak hamulce V-brake czy lekkie ramy z aluminium, które poprawiały wydajność i komfort jazdy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik