w

10 pytań z wiedzy ogólnej. Nie odpowiesz na choćby połowę z nich!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Wiedza o świecie jest kluczowym elementem, który pozwala nam lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki niej możemy odkrywać i analizować złożone procesy zachodzące w przyrodzie, społeczeństwie i w innych obszarach życia. Wiedza o świecie to także narzędzie, dzięki któremu możemy rozwijać się intelektualnie i osobowościowo.

W tym quizie nieliczni mają komplet punktów!

Teraz wychodzimy do Was ze świetną zabawą – testem, który ma za zadanie ocenić poziom waszej wiedzy ogólnej między innymi o sztuce, znajomości polityki światowej czy matematyce. Nie martwcie się, nie zamierzamy wymagać dokładnej szczegółowej wiedzy, a jedynie rzeczy bądź informacji o tym, co każdy z nas musi mieć w głowie. Pamiętajcie, że w tej zabawie nie chodzi jedynie o wygraną, ale przede wszystkim o dobrą zabawę – więc jeśli nie potraficie udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania, to żaden problem – zawsze możecie spróbować swoich sił drugi raz. Życzymy wobec tego wszystkim powodzenia!

Jakiej kawy nie powinno się zamawiać we Włoszech w godzinach popołudniowych?

Z iloma krajami graniczy Polska?

Quiz wiedzy - 4

 

I jak poszedł quiz? Zagadnienia okazały się proste, czy może tym razem brakowało Wam wiedzy w jakimś zakresie? Pochwalcie się!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik