w

Przywiózł swojego synka na pogotowie. Zachowanie ratowników oburzyło Internautów.

Kilka dni temu para wraz z dzieckiem udała się do szpitala w jednej z śląskich miejscowości, by skorzystać z nocnej opieki medycznej. Zaniepokojony ojciec kilka razy pospieszał lekarkę, by ta szybciej badała dziecko, w wyniku czego atmosfera stawała się coraz bardziej napięta.

W pewnym momencie, kobiecie puściły nerwy i zaczęła ona krzyczeć na rodzica. Całe zajście zostało nagrane przez mężczyznę, który następnie filmik udostępnił w sieci. Na nagraniu możemy zobaczyć wymianę zdań lekarki z ojcem dziecka, który pragnie jak najszybciej pomóc maluchowi. W dalszej części filmiku, całą sytuację próbuje załagodzić pielęgniarka, która tłumaczy mężczyźnie, że lekarka jest starsza.

pogotowie

Zdania Internautów na temat zajścia są bardzo podzielone. Niektórzy zachowanie kobiety określiło jako szokujące, dodając również, że brakuje jej empatii. Inni natomiast bronili jej twierdząc, że nie mogła skupić się na swoich obowiązkach, gdyż notorycznie przeszkadzał jej ojciec chłopca. Do filmiku odniósł się także szpital, który poinformował, że nocną opiekę medyczną sprawuje podmiot zewnętrzny, który został już wezwany do złożenia wyjaśnień.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik